facebook logo


Můj Skyr je i náš

Polabské mlékárny, 2017

Skyr je islandským typem jogurtu s 0 % tuku, bohatý na bílkoviny, s vysokým podílem ovoce a nízkým obsahem cukru. Obsahuje pouze přírodní ingredience a důležité jogurtové kultury, bifidobakterie BB12, které pomáhají trávení.

To je všechno velmi důležité. Ale jak takový skyr odlišit od ostatních skyrů, které se objevily na trhu? Jednoduše. Náš skyr se změnil na Můj Skyr! Tedy skyr, který je pro mě. A já přece nejsem z cukru. Nezaleknu se žádné výzvy, kterou mi život přinese a Můj Skyr mi na to dodá sílu.

Pro Můj Skyr jsme nejprve navrhli stylové designy obalů a pak jsme vytvořili sérii tří videí, která vypráví příběh našeho skyru ve sponzorinzích televizních pořadů, na novém webu a na sociálních sítích.

V příběhu Klouzačka jsme zpracovali fakt, že Můj Skyr svým složením posiluje zdraví a odolnost organizmu. Kvalitu a chuť ovocných ingrediencí představuje spot Blondýna z účtárny a budoucí slávu Skyru věští skeč Viď, že zůstaneš svůj? Můj Skyr je sice všech, ale při práci na kampani jsme si ho tak oblíbili, že se stal tak trochu i Náš.

mujskyr.cz


Další práce