facebook logo

Seznam má pro každého něco

Seznam

TV spot

Co máte na Seznamu vy?

Nepochybujeme o tom, že každý má na svém seznamu něco. A my jsme s naším drahým klientem, který se shodou náhod jmenuje Seznam.cz, dali dohromady pořádnou filmařinu. Nesmírně rádi připomínáme českému obecenstvu, že jejich životy doprovází Seznam.cz předlouhou dobu svou skvělostí. Protože někdo potřebuje najít správnou cestu, někdo potřebuje jen najít správné bydlení a někdo chce všechno vědět. Seznam má zkrátka pro každého něco. A Comtech má zase něco pro Seznam :)
Televizní kampaň spojuje pět produktů a dvě obsahové služby. Email Profi, realitní server Sreality.cz, Seznam.cz Vyhledávání, nákupní rádce Zboží.cz, turistickou aplikaci Mapy.cz a za obsah pak magazín Proženy.cz a Seznam Zprávy. Dva 30sekundové spoty vysílají stanice Prima, Nova a Televize Seznam. Rádiové spoty uslyšíte na vlnách skupiny MMS Group. Na podzim uvidí diváci naší reklamu v kinech CineStar.
Filmovou produkci obstarala společnost PunkFilm a režie se ujal vyhlášený reklamní a filmový režisér Jakub Sommer. Natáčelo se v centru Prahy, v Divoké Šárce, Dobřichovicích a v budově Národního muzea.

Nezapomněli jsme ani na teriéra Krastyho. Vždyť v reklamách pro Seznam už hráli jeho táta i děda.
Další práce