facebook logo
Agentura Comtech_CAN
29. 01. 2018

Regionální potraviny – Šampioni ve vaší kuchyni

Regionální potravina každoročně udělovaná Ministerstvem zemědělství seznamuje spotřebitele s oceněnými regionálními výrobky, a zároveň tak podporuje malé a střední producenty z regionů. Ocenění Regionální potravina obdrží každoročně okolo sta výrobků ze všech krajů ČR od farmářů a potravinářů, jejichž produkty jsou propagovány jak v regionu, kde byly vyrobeny, tak na akcích celorepublikového charakteru.

Jedná se o jedinou značku svého druhu, která je zároveň soutěží, tzn. každý držitel značky zvítězil a byl vybrán odbornou porotou jako nejlepší mezi mnoha konkurenty v daném kraji.

Soutěž probíhá vždy jednou ročně a účastní se jí malé a střední firmy z jednotlivých krajů o maximálně 250 zaměstnancích. Pro úspěch v soutěži je zásadní tradiční česká receptura a původ výrobku z daného regionu. Podíl místních surovin na jeho vzniku musí být přitom minimálně 70 %.

Ocenění samotné pak uděluje ministr zemědělství. Výrobek obdrží certifikát a po dobu čtyř let bude moci užívat značku Regionální potravina. Zelenomodré logo na obalech výrobků pak spotřebiteli garantuje, že suroviny použité při jeho výrobě pochází z domácí produkce a že tyto výrobky zvítězily v dané kategorii.

Klíčovým slovem v komunikaci na období 2017-2018 je VÍTĚZ či VÍTĚZSTVÍ. Regionální potravina oslavila již 9 let na trhu a naším úkolem bylo odlišit značku od ostatních značek kvality. Vytvořili jsme televizní sponzoringové vzkazy, klíčové vizuály, rozpracované do online formátu a rádiový spot, který byl pozvánkou na festival Region Fest.

Newsky


Cvičit můžete, i když právě čtete náš blog

Třicátý krok ke svobodě

Jak jsme dojali Metallicu

Se sametově jemným pohlazením se vstává lépe

Krásní obři ze severu

ZALILI NÁM DVA KLIENTY DO BETONU

TANEC PRAHA. KDYŽ JE ZVĚDAVOST ZÁŽITKEM

UŽ JSME ZASE TĚŽKÉ VÁHY

nAKAfe 2019

NEČEKÁME, AŽ POMŮŽE NĚKDO JINÝ

Výtah, nebo schody?

Rozmohl se nám tady takový nešvar, zavírat slepice do klecí a dělat z nich stroje na vajíčka.